دوره جامع آموزش اسمارت مانی 2024

Smart Money Training Course 2024

ویژگی‌ های دوره:

 • این دوره بصورت منتورینگ (با مربی) برگزار می‌شود.
 • مدت دوره: ۲۶ ساعت
 • سرفصل‌ها: ۵۴ ویدئو در ۷ بخش
 • سطح دوره: حرفه‌ای
 • مدرس دوره: نعیم صادقی
 • پیش نیاز دوره: آشنایی مقدماتی با بازارهای مالی
 • پشتیبانی و منتورینگ دوره: 6 ماه منتورینگ مستقیم با مدرس دوره

دوره آموزش اسمارت مانی

دوره آموزش اسمارت مانی (Smart Money) یا پول هوشمند بر اساس دیدگاه نقدینگی، که در بازارهای مالی وجود دارد پایه گذاری شده است. اسمارت مانی در واقع به پول و سرمایه بزرگی در بازار اشاره می‌کند که به نوعی جهت روند آینده بازار را مشخص می‌کند. پول هوشمند معمولا متعلق به بانک‌های بزرگ (گاهی بانک مرکزی کشورها)، نهاد‌های سرمایه گذاری و صندوق‌های مالی و هدج فاند‌ها و… است.

از آنجایی که ورود این نقدینگی‌ها به بازار می‌تواند جهت روند آینده بازارهای مالی را مشخص کند، شناسایی و هم جهت شدن با آن‌ها می‌تواند منجر به کسب سود برای تریدرهای خُرد (مثل من و شما) در بازار شود.

با توجه به اینکه ماهیت اسمارت مانی بر اساس دیدگاه نقدینگی در بازارهای مالی است باید این مسئله را بدانید که این روش معاملاتی در بازارهای با نقدینگی بالا مثل بازار فارکس، بازار رمز ارزها (کریپتوکارنسی‌ها) و بازارهای سهام بزرگ و شاخص‌ها (نزدک، داجونز،  S&P500و…) با دقت بیشتری جواب می‌دهد.

این سبک و روش معاملاتی طبیعتا در بازار بورس ایران که حجم نقدینگی پایینی دارد خیلی کارایی نخواهد داشت.

سبک و روش اسمارت مانی چیست؟

روش اسمارت مانی یکی از انواع روش های پرایس اکشن در بازار است. همانطور که احتمالا اطلاع دارید ما سبک‌های مختلف معاملاتی را در بازار داریم که یکی از پرطرفدارترین این سبک‌ها، انواع پرایس‌اکشن (Price Action) است.

سبک پرایس اکشن انواع و طبقه ‌بندی مختلفی دارد. سه سبک بسیار پرطرفدار پرایس اکشن عبارتند از:

 • پرایس اکشن کلاسیک
 • پرایس اکشن عرضه و تقاضا
 • پرایس اکشن اسمارت مانی

بصورت کلی در سبک‌هایی که از ابزار خاصی در آن‌ها برای تحلیل بازار استفاده نمی‌کنیم پرایس اکشن گفته می‌شود.

در واقع سبک‌های پرایس اکشنی در بازار بر اساس الگوها و ستاپ ‌ها طبقه‌بندی می‌شوند. پرایس اکشن کلاسیک از مجموعه‌ای از الگوها و پترن‌های کلاسیک تشکیل شده است. پرایس اکشن عرضه و تقاضا بر اساس سطوح عرضه و تقاضا در بازار و طبقه‌بندی آن‌ها ایجاد شده است و در نهایت نیز سبک اسمارت مانی را داریم که از مجموعه‌ای از ستاپ‌ها و پترن‌هایی ایجاد شده است که بر اساس نقدینگی در بازار تشکیل می‌شود.

قبل از آنکه در مورد پرایس اکشن اسمارت مانی صحبت کنیم اجازه بدید در مورد انواع سبک پرایس اکشن کمی بیشتر صحبت کنیم.

انواع سبک های پرایس اکشن کدام است؟

طبیعتا قبل از آنکه در مورد خوبی های اسمارت مانی صحبت کنیم بهتر است کمی بیشتر در مورد انواع سبک‌های پرایس اکشن بدانیم.

پرایس اکشن کلاسیک: پرایس اکشن کلاسیک را میتوان به عنوان پایه سبک‌های دیگر در نظر گرفت. در پرایس اکشن کلاسیک معامله‌گران با استفاده از الگوهای پرایس اکشن، سطوح مقاومت و حمایت، روند‌ها و … اقدام به تحلیل و معامله می‌کنند.

دو سبک معروف پرایس اکشن کلاسیک سبک ال بروکس و سبک لنس بگز نام دارد.

پرایس اکشن عرضه و تقاضا: سم سیدن (Sam Seiden) معمار پرایس اکشن عرضه و تقاضا است. او اولین کسی بود که این دیدگاه را برای عموم معامله‌گران ایجاد کرد. در سبک عرضه و تقاضا بجای محدوده‌ های حمایت مقاومت که در سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد، با مناطق عرضه و تقاضا روبرو هستیم.

‌مناطقی که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بانک‌ها و موسسات مالی بزرگ در آن مناطق مجدد وارد بازار شوند و با ما با آن‌ها همراه شویم.

علاوره بر سبک خود آقای سم سیدن، سبک‌های خوب دیگری نیز با اصول عرضه و تقاضا به وجود آمدند از قبیل سبک آلفونسو و سبک RTM که طرفداران زیادی در بین معامله‌گران دارد.

پرایس اکشن اسمارت مانی:  سبک اسمارت مانی از دیدگاه نقدینگی ایجاد شد و مانند سبک عرضه و تقاضا یک معمار اولیه داشت. در ابتدا سبکی با دیدگاه نقدینگی به نام ICT که مخفف Inner Circle Trader هست توسط مایکل هادلستون (Michael Huddleston) ایجاد شد. به مرور زمان این سبک هواداران زیادی پیدا کرد و باعث شد سبک‌های زیادی از آن منشعب شوند. در نهایت تمامی این دسته سبک‌ها را که با دیدگاه نقدینگی و اسمارت مانی و با استفاده از سبک ICT ایجاد شدند را پرایس اکشن اسمارت مانی می‌گوییم.

تفاوت سبک اسمارت مانی با ICT

همانطور که گفته شد سبک‌های مختلف اسمارت مانی از ICT ایده گرفته اند. طبیعتا تفاوت‌هایی در بین سبک‌ها با یکدیگر وجود دارد. مایکل هادلستون به دلیل مبالغ بالایی که برای آموزش سبک ICT دریافت می‌کرد به سرعت، بسیار مشهور و در برخی جوامع بسیار منفور شده است. بسیاری از افراد با توجه به آموزش‌های مایکل‌ و دوره هایش شروع به طراحی سبک‌های مختلفی از دیدگاه او کردند که همانطور که در بخش قبلی گفتیم به تمامی این سبک‌ها امروزه اسمارت مانی گفته می‌شود.

همانطور که تفاوت‌هایی در بین سبک‌های مختلف اسمارت مانی با سبک‌ ICT وجود دارد. تفاوت‌های در برخی سبک‌های اسمارت مانی نیز با یکدیگر وجود دارد.

درست است در اغلب سبک‌های اسمارت مانی مفاهیمی چون اُوردربلاک‌ها، نقدینگی، سیشن‌های معاملاتی، جریان سفارشات، ساختار بازار و… وجود دارد اما در جزئیات و گاهی هم در کلیات، این سبک‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.

اما یک وجه مشترک در بین تمامی سبک‌های معاملاتی از جمله سبک دوره آموزشی تلاش دیگر وجود دارد و آن این است که تمامی آن‌ها بر اساس اصول نقدینگی در بازار های مالی طراحی شده اند.

کدام سبک پرایس اکشن بهتر است؟

ممکن است تجربیات متفاوتی نسبت به سبک‌های مختلف پرایس اکشن داشته باشید. این مسئله کاملا طبیعی هست که هر شخصی با یک سبک خاص از پرایس اکشن راحتر باشد و نتایج بهتری را بتواند کسب کند.

همه چیز به این بستگی دارد که شما چه دیدگاه و چه تجربه‌ای را در بازار دارید. بدون شک هر کدام از سبک‌های پرایس اکشن مطرح موجود توانایی رساندن شما به سود مستمر را دارند، اگر به اندازه کافی برایش وقت بگذارید و البته با روحیات شما هم سازگار باشد.

به عنوان مثال سبک‌ پرایس اکشن کلاسیک نسبت به سبک‌های دیگر ریسک به ریوارد کمتری را برای هر معامله می‌تواند محقق کند اما با توجه به اینکه می‌تواند وین ریت ((Win Rate بهتری نسبت به سبک‌های عرضه و تقاضا و یا اسمارت مانی داشته باشد شاید برای برخی از افراد که دوست دارند در تعداد بیشتری از معاملات خود برنده باشند مناسب‌تر باشد.

مسائل روانشناسی در عملکرد معامله‌گر بسیار موثر است. بسیاری از افراد نمی‌توانند در تعداد معاملات زیادی در طرف بازنده باشند، در واقع آن‌ها تشنه برنده شدن هستند.

درست است که پرایس اکشن کلاسیک می‌تواند وین ریت بهتری نسبت به انواع دیگر داشته باشد اما با توجه به ریسک به ریوارد محدود که معمولا به ۱ به ۲ تا ۱ به ۳ می‌رسد شما رو به عنوان یک معامله‌گر تازه کار در لبه باریکی از شکست می‌تواند قرار دهد.

با استفاده از تکنیک‌های مدیریت سرمایه و در مرور زمان افراد می‌توانند وین‌ریت خود را در پرایس کلاسیک افزایش دهند که در مجموع این مسئله می‌تواند منجر به سوده‌ بودن آن‌ها شود.

سبک‌های عرضه و تقاضا مانند آر تی ام و انواع مختلف اسمارت مانی از نظر ریسک به ریوارد در جایگاه بهتری قرار دارند و همین مسئله می‌تواند باعث شود که معامله‌گر با وین ریت بسیار پایین تر نیز بتوانند به موفقیت برسد.

طبیعتا یادگیری این سبک‌ها نیز نیازمند زمان و تمرین و ممارست کافی هست اما بصورت کلی احتمال موفقیت در این دو سبک بیشتر از سبک پرایس اکشن کلاسیک هست. در بین این دو نیز با توجه به ساختارمند بودن اسمارت مانی و چارچوب (Framework) مناسبی که دارد می‌تواند گزینه بهتر و راحتی برای انتخاب یک سبک معاملاتی باشد.

در واقع شما سریع‌تر می‌توانید معاملات موفق با اسمارت مانی داشته باشید نسبت به سبکی نسبتا پیچیده‌تری مثل RTM که محبوب ترین سبک در عرضه و تقاضا است.

 دوره آموزشی اسمارت مانی آکادمی تلاشی دیگر

دوره جامع آموزش اسمارت مانی ۲۰۲۳ بهترین و جامع ترین دوره آموزش ترید و معامله‌گری در بازارهای مالی با محوریت سبک اسمارت مانی و ICT در ایران است. این دوره کپی شده از دوره‌های مشابه خارجی نیست بلکه بر اساس تجربه ای که از سال ۱۳۸۹ شروع به کسب آن کردم بنا نهاده شده است. اگر شما نیز معامله‌گری را برای مدت طولانی شروع کردید و هنوز موفق نشدید بهتر است ادامه این مطلب را مشاهده کنید. قطعا مطالعه این مطلب و بررسی سرفصل‌ها و توضیحات این دوره شما را به این نتیجه خواهد رساند که با یک آموزش متفاوت و غنی روبرو هستید.
در نهایت نیز اگر سوالی برایتان پیش آمد، می‌توانید به راحتی با ایجاد یک حساب کاربری و ارسال تیکت از مشاور رایگان برخوردار شوید. در این دوره آموزشی سعی شده که تمامی جوانب معامله‌گری پوشش داده شود.

 روانشناسی معامله گری

گام اول را با روانشناسی شروع کردم چرا که طرز فکر درست و اساسی، یکی از مهمترین پایه‌های فعالیت در بازار مالی به عنوان معامله‌گر می‌باشد. معمولا افراد زیادی از کنار روانشناسی معامله‌گری بی‌تفاوت و ساده می‌گذرند. چرا که همیشه در روانشناسی معامله‌گری راهکار‌های شعاری بیان می‌شود مثلا می‌گویند طمع نکنید و نترسید! اما احتمالا شما هم این تجربه را داشتید که این گونه نصیحت‌ها در زمان معامله‌ و ترید کارایی ندارد و صحیح نیست. اما من در این دوره آموزشی این طرز فکرهای نادرست و شعاری را مطرح نکردم. در این دوره مستقیم به سراغ ریشه یابی مشکلات روانشناسی در معامله‌گری می‌رویم و از نگاه اصولی این مشکلات را بررسی می‌کنیم. در نهایت پس از مشخص شدن مشکلات و ریشه یابی آن‌ها، راهکار درست و کاربردی برای حل آن‌ها را ارائه می‌دهم.

مدیریت سرمایه

در گام دوم به سراغ مبحث مدیریت سرمایه می‌رویم جایی که به راحتی تنها با یک فرمول ساده از کنار آن می‌گذرند.

آن فرمول چیزی نیست جز اینکه در هر معامله یک درصد ریسک کنید!

اما من در این دوره آموزشی به بخش‌های مهمی از مدیریت سرمایه می‌پردازم و از جنبه های گوناگونی آن را مورد بررسی قرار دادم. در مورد مباحث پایه تا پیشرفته مدیریت سرمایه، از پیش نیازهای لازم برای حضور در بازارهای مالی، از پلن داشتن و هدف گذاری در مدیریت سرمایه و اینکه بایستی چه توقعی از خود داشته باشید صحبت کردم. بسیاری از مباحث مدیریت سرمایه ارتباط زیادی با مبحث روانشناسی و برخی دیگر با مبحث تکنیکال ارتباط دارند که در مورد تمامی آن‌ها مفصل صحبت شده است.

 تکنیکال بازار

در گام سوم به سراغ مباحث تکنیکال و فنی می‌رویم مبحثی که شما بسیار به آن علاقه‌مند هستید و گمان می‌کنید مشکل ناموفق بودنتان از همین مبحث است. لذا به همین خاطر زمان زیادی از دوره را به این بخش اختصاص دادم. در این بخش از پرایس اکشن خواهم گفت دیدگاهی که بسیار کارآمد است اما زمانی که آن را در کنار دیدگاه و سبک اسمارت مانی (پول هوشمند) استفاده کنید، متوجه قدرت واقعی آن خواهید شد.
همه چیز در بخش سوم مهیاست تا شما با نحوه تحلیل و ترید در بازار با یکی از اصولی ترین روش‌های ممکن آشنا شوید. دیدگاه مولتی تایم فریم به بهترین و ساده‌ترین وجه ممکن در این روش به کار گرفته می‌شود تا شما بتوانید شواهد بسیاری را برای انجام یک معامله‌ موفق مشاهده کنید.

اساس این روش معاملاتی بر تجمیع شواهد معاملاتی است که در نهایت منجر به افزایش چشمگیر وین ریت معاملات شما می شود.

 مباحث تکمیلی

در بخش چهارم مباحث تکمیلی را بیان کردم و سعی کردم با ارائه ابزارهای بیشتری راهکارهای لازم را به جهت ارتقای مهارت شما فراهم کنم. مباحث این بخش به جهت بهبود عملکرد و وین ریت شما ارائه شده است.

 پشتیبانی دوره

طبیعتا یادگیری این روش نیازمند به تمرین و تلاش است. با ارتباط با مدرس دوره می‌توانید تمرینات، سوالات و مشکلات خود را از طریق بخش پشتیبانی بصورت مستقیم ارسال کنید.

 

≡ سرفصل‌های دوره

بخش اول: روانشناسی معامله گری

فصل اول: دیدگاه‌های ذهنی غلط و اشتباهات رایج در معامله‌گری
فصل دوم: نقاط کور ذهنی(سوگیری شناختی)
فصل سوم: احساسات قوی در معامله گری
فصل چهارم: تلاش برای کسب دیدگاه درست و مدیریت احساسات
فصل پنجم: با تمرین ذهن آگاهی با حضور ذهن، معامله کنید

بخش دوم: مدیریت سرمایه و کسب سود از بازار

فصل اول: اولین گام،قبول عدم قطعیت در بازار
فصل دوم: پیشنیازهای مالی برای شغل معامله‌گری
فصل سوم: مفاهیم پایه در مدیریت سرمایه
فصل چهارم: انتظارات معامله‌گران از بازار در برابر قدرت مالی
فصل پنجم: استراتژی مدیریت سرمایه بر اساس روش معاملاتی

بخش سوم: تکنیکال بازار از پرایس اکشن تا اسمارت مانی

فصل اول: مقدمه‌ای بر شناخت بازار و نوع نگاه به آن
فصل دوم: نقشه راه تکنیکال بازار
فصل سوم: انتخاب چارت مناسب (شامل ۲ قسمت زیر می‌باشد)

قسمت اول: انتخاب چارت مناسب تئوری
قسمت دوم: انتخاب چارت مناسب عملی

فصل چهارم: تحلیل و بررسی گذشته بازار تا لحظه حال (شامل ۱۴ قسمت زیر می‌باشد)

قسمت اول: قواعد ترسیم صحیح
قسمت دوم: تمرین ترسیم صحیح
قسمت سوم: سوئینگ و سوئینگ پوینت
قسمت چهارم: دسته‌بندی سوئینگ پوینت‌ها
قسمت پنجم: رسم ناحیه سوئینگی
قسمت ششم: مقدمه‌ای بر ساختار بازار
قسمت هفتم: بررسی مقدمه ساختار بازار روی چارت واقعی
قسمت هشتم: کندل شکست ساختار
قسمت نهم: کف و سقف در روند
قسمت دهم: تغییر روند
قسمت یازدهم: ساختار داخلی
قسمت دوازدهم: ناحیه گران در مقابل ارزان
قسمت سیزدهم: تحلیل مولتی تایم فریم
قسمت چهاردهم: جمع بندی تحلیل و بررسی گذشته بازار تا لحظه حال

فصل پنجم: شناسایی سطوح کلیدی قیمت (شامل ۲ قسمت زیر می‌باشد)

قسمت اول: سطوح عرضه و تقاضا
قسمت دوم: انواع سطوح عرضه و تقاضا

فصل ششم: شناسایی ستاپ‌ها در سطوح کلیدی (شامل ۳ قسمت زیر می‌باشد)

قسمت اول: اُردربلاک
قسمت دوم: واگرایی
قسمت سوم: QM

فصل هفتم: معامله در سطوح کلیدی

بخش چهارم: مباحث تکمیلی دوره

فصل اول: نقدینگی در بازار
فصل دوم: قیمت‌ های زمانی مهم
فصل سوم: سیشن‌ های معاملاتی
فصل چهارم: ترید در زمان خبر

بخش پنجم: ابزارها

بخش ششم: واگرایی سطح پیشرفته

         فصل اول: انتخاب تایم فریم واگرایی
         فصل دوم: تله نقدینگی در واگرایی معمولی
         فصل سوم: واگرایی مولتی تایم

بخش هفتم: ستاپ‌ های معاملاتی

 

 

پشتیبانی و شرایط منتورینگ دوره:

این دوره به همراه مربی گری مدرس برگزار می‌شود. شما بصورت ۶ ماه زیر نظر بنده مشغول به یادگیری این سبک معامله‌گری می‌شوید.

پاسخگویی به تمامی سوالات دانشجویان بصورت تمام وقت از طریق تلگرام انجام می‌شود. در کنار پاسخ‌گویی روزانه بنده بصورت مداوم به بررسی معاملات و ژورنال معاملاتی شما می‌پردازم تا ایرادات و مشکلات شما رفع گردد.

با این شرایط روز به روز دانش و مهارت شما در معامله‌گری افزایش پیدا خواهد کرد و در نهایت با برنامه ریزی‌ دقیق انجام شده می‌توانید شاهد پیشرفت و موفقیت خود به عنوان یک معامله‌گر تمام وقت در بازارهای مالی نظیر فارکس و کریپتوکارنسی باشید.

 

نکات بعد از خرید دوره:

۱. بعد از پرداخت نیاز است نرم افزار مربوطه را که در پنل کاربری توضیح داده شده است دانلود و لایسنس اختصاصی خود را وارد نمایید تا بتوانید دوره را مشاهده کنید.

۲. هر لایسنس می‌تواند روی یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز یا مک و یک موبایل با سیستم عامل اندروید استفاده شود.

۳. در نظر داشته باشید در صورت اضافه شدن مباحث جدید به دوره، قسمت های جدید به طور خودکار به نرم افزار اضافه خواهند شد.

۴. لایسنس استفاده از دوره در سریع ترین زمان ممکن ایجاد و در پنل کاربری در قسمت سفارشات قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که در پیدا کردن لایسنس و یا نصب نرم افزار مشاهده دوره مشکلی وجود داشت از طریق تیکت اعلام بفرمایید.

 

22 دیدگاه برای دوره جامع آموزش اسمارت مانی 2024

 1. رضا یاری (دانشجوی دوره)

  مطالب دوره بسیار ارزشمند ، مفید و کاربردی و به صورت عمیق و مفهومی تدریس شده است.
  شایسته است از تلاش حضرت عالی در انتقال معلومات و تجربیات ارزشمندتون تقدیر و تشکر کنم.
  در حال نت برداری و تمرین هستم.
  همیشه سلامت ، شاد ، موفق و در حال آموزش دادن باشید.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   ممنونم از نظر شما دانش پذیر عزیز.
   نت برداری و تمرین دو اصل اساسی در یادگیری مهارت معامله‌گری است.
   خوشحالم از اینکه می‌تونم شاهد پیشرفت شما باشم.
   پایدار و برقرار باشید.

 2. احسان پورقاسمی (دانشجوی دوره)

  بهترین و کامل‌ترین دوره‌ آموزشی که پیشنهاد می‌کنم هر کسی که واقعا میخواد به یک معامله‌گر بازار تبدیل بشه تهیه کنه.
  بهترین هستید ممنونم ازتون.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب پورقاسمی
   ممنونم از نظر مثبت شما. خوشحالم مطالب دوره براتون ارزشمند بوده است. امیدوارم همواره پیروز و سربلند باشید.

 3. محمد مهدوی پور (دانشجوی دوره)

  سلام خدمت شما استاد گرامی
  دورتون را شرکت کردم واقعا خسته نباشید. بسیار شیوا و روان و حرفه‌ای مطالب را انتقال می‌دید. دقیقا همون آموزشی هست که نیاز داشتم. کسی که با جون و دل و دلسوزانه مباحث را توضیح بده.
  واقعا ممنونم ازتون

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب مهدوی پور
   خوشحالم که محتوای دوره به خوبی بهتون انتقال پیدا کرده است. امیدوارم که همین جدیتی که تا اینجا در ارسال تمرین ها داشته‌اید را ادامه دهید. قطعا با این روند خوبی که دارید پیش می‌روید به نتایج خیلی خوبی خواهید رسید.

 4. عیسی عابدین پور (دانشجوی دوره)

  مطالب بسیار شیوا و بادقت بیان شده. دوره عالی و خالی از هرگونه عیب و نواقص از طرف بنده بود. به شدت به دوستان تاکید می کنم تا این پکیج رو خریداری کنند. فقط یک مورد استاد … امکانش هست گروه های وی آی پی با حق اشتراک ایجاد کنید به نظرتون خوب نیست؟ اگر گروهی دارید بفرمایید تا ما عضو بشیم … بازم ممنون از تدریس فوق العادتون

 5. حجت ارکانی (دانشجوی دوره)

  من دوره‌ های زیادی برای یادگرفتن معامله‌ گری دیدم از پرایس اکشن و ایچیموکو گرفته تا انواع دوره های عرضه و تقاضا و اسمارت مانی.
  به جرئت میگم بهترین دوره آموزش اسمارت مانی و بهترین دوره آموزشی هست که می‌تونه به هرشخصی کمک کنه تا بازار را به خوبی یاد بگیرد.
  هم محتوا عالی هست و هم همراهی استاد که همیشه با صبر خودشون پاسخگوی سوالات هستند.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب ارکانی عزیز
   خیلی ممنونم از لطف شما. خیلی خوشحالم که دوره و مطالب آن مورد استفادتون قرار گرفته است.
   ذات بازار پر از رمز و راز است و طبیعی هست که در مسیر یادگیری آن برایتان سوالات زیادی پیش بیایید. بنده اینجا هستم تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشم.
   امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید.

 6. فرزانه یوسفی (دانشجوی دوره)

  من دوره‌های بسیاری دیدم. اما به جرئت میگم هیچ دوره ای مثل دوره شما کامل و جامع نبود. خیلی از جاها برای دوره روانشناسی جدا هزینه می‌گیرند اما شما اون رو به همراه دوره اصلی قرار دادید. در کنارش بهترین امکان هم این هست که می‌تونم سوال و جواب داشته باشم در تلگرام در مورد مشکلاتم. خیلی خیلی ممنونم بابت این دوره عالی.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما. خیلی ممنونم از نظر مثبت شما. خوشحالم که مطالب دوره براتون مفید بوده است.

 7. یوسف

  دوره اسمارت مانی شما بصورت منتورشیپ برگزار میشه؟

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب دانیال.
   بله دوره اسمارت مانی به همراه منتورشیپ (با مربی) به مدت شش ماه برگزار می‌شود.

 8. سمانه

  سلام خدمت شما
  مربی دوره خودتون هستید؟ پشتیبانی توسط خودتون انجام میشه جناب صادقی؟
  در چند دوره شرکت کردم اما اکثرا خود مدرس پشتیبانی و منتورینگ را انجام نمیدند.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   بله منتورینگ و حتی پشتیبانی بصورت کامل تنها توسط خود بنده انجام می‌شود. از این نظر خیالتان راحت باشد.

 9. احمدرضا پورملک (دانشجوی دوره)

  سلام خدمت استاد نعیم عزیز
  خواستم اینجا هم تشکر کنم از شما. صبر و حوصله‌ای که شما در پشتیانی دارید واقعا ستودنی هست. من در دوره های زیادی شرکت کردم که خیلی با قیمت بیشتر هم هستند اما پشتیبانی درستی نداشتند. اما هر سوالی که از شما می‌کنم را با صبر و حوصله پاسخ دادید.
  خدا رو شکر که با شما آشنا شدم. همین یک ماهی که با شما همراه شدم نتایج تریدهام به شدت بهتر شدند. خدا رو شکر واقعا.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   خیلی ممنونم از پیام زییای شما. همواره سعی بر این است که سطح پشتیبانی و منتورینگ دوره در بالاترین سطح ممکن انجام شود.
   خوشحالم که توانستم به هدف مورد نظر دست یابم. امیدوارم بیش از پیش شاهد موفقیت های شما باشم.

 10. محسن

  سلام من تایم زیادی برای چارت نشینی ندارم فقط عصرا دو ساعتی میتونم پای چارت باشم این دوره به دردم میخوره

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما.
   بله. در این دوره هم بصورت اسکلپ و هم بصورت سوئینگ تریدینگ می‌توانید در بازار معامله‌ کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با آیدی تلگرام fx_naeim تماس بگیرید.

 11. سینا مهدی پور (دانشجوی دوره)

  سلام استاد عزیز خسته نباشید
  دوره اتون بسیار عالی و روان و شیوا بیان کردید، خیلی راضی ام از این که دوره اتون شرکت کردم..تا به اینجا ابهاماتی که داشتم رفع شد خداروشکر ..سپاس از تمام زحمت هاتون و پاسخگویی و پشتیبانی خوبتون…😍🥰

  • نعیم صادقی

   سلام جناب مهدی پور
   امیدوارم حالتون خوب باشد.
   خیلی ممنونم از محبت شما. انجام وظیفه هست.

 12. شاهین خسروی (دانشجوی دوره)

  سلام استاد بامرام..چقدر خوشحالم از این که در دوره شما شرکت کردم واقعا مردی مرد..خیلی صبور و باحوصله هردفعه تو تلگرام سوال کردم پاسخ دادید واقعا دمت گرم دوره بسیار کامل و پرمحتوایی ارائه دادید الخصوص با صدای بسیار زیبا و روانتون 🤩🤩🤩خدا به زندگیتون برکت بده انشالله آدم حسابی که میگن شمایید به مولا👏👏👏👏

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب خسروی عزیز
   ممنونم از محبت شما.خوشحالم که مطالب براتون مفید بودند. انجام وظیفه هست.
   امیدوارم شما هم در مسیر زندگی همواره موفق و پیروز باشید.☘️

 13. پریسا حسنی (دانشجوی دوره)

  سلام استاد می‌خواستم ویژه ازتون تشکر کنم بابت دوره و نحوه تدریس و تاکید دلسوزانه شما در جا انداختن مطالب 🙏🙏 شاید باتوجه به شاغل بودنم زمان ببره تا همه مطالب رو درک کنم ،اما اونقد عمق دارن که میشه بارها دیدشون و بازم مطلب جدید ازشون یاد گرفت ☺️🙏🙏

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   خوشحالم که مطالب براتون مفید بودند.
   قطعا بررسی چندباره مفاهیم می‌تونه تاثیر مثبتی در فرایند یادگیری شما داشته باشه. ☘️

 14. آرش محمد پور (دانشجوی دوره)

  استاد ممنون واقعا دارم از آموزش لذت میبرم با شما و اینکه واقعا به هر قیمتی شده دوره رو جوری ادامه بدید برای بقیه دوستان که منتور خودتون باشید شده هزینه رو افزایش بدید واقعا به نظرم شما تنها کسی هستید که تو ایران داره اینجوری منتوری میکنه.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما.
   خیلی خوشحالم که مطالب براتون مفید بودند. سعی بر این هست که تا جای ممکن کیفیت خدمات منتورینگ و کوچینگ بالا باشد. خوشحالم نظر دوستان دیگر نیز چون شما مثبت بوده است.☘️🙏

 15. صالح میراحمدی (دانشجوی دوره)

  سلام استاد صادقی عزیز، من دوره های زیادی شرکت کردم اما به نتیجه نرسیدم، اما دوره شما واقعا عالیه همه نکات ذکر شده و با بیان بسیار خوبتون تمامی ابهاماتی که داشتم حل شد.
  واقعا از شما تشکر میکنم که انقدر خوب و بانظم دارید پیش میبرید و منی که وسط راه هستم کلی مشکل داشتم را به خوبی آنالیز کردید و مشکلات رو در آوردید و راهکار دادید.
  از این که حس دلسوزانه و صادق نسبت به افراد علاقه مند دارید مهمترین چیزه و باعث دلگرمی من هستید.
  از این که پشتیبانی کلی وقت میزارین و با ویدئو و یا ویس جواب میدید خیلی برام ارزشمنده واقعا کسی نیست به این خوبی مثل شما توضیح بده و زمان بزاره و یا اهمیتی بده بسیار ممنونم از وجود شما استاد مهربان و بزرگوار 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما جناب میر احمدی عزیز
   خیلی خوشحالم که انتظارات شما در دوره برآورده شده است.
   امیدوارم بتونیم این مسیر خوبی که شروع شده است را با نتایج مثبت به ثبت برسونیم.
   ☘️🙏

 16. رضا (دانشجوی دوره)

  عرض سلام و ارادت
  خیلی خوشحالم که توی این دوره شرکت کردم. جدای از آموزشهای ضبط شده که بسیار روان گفته شده منتورینگ بسیار عالی استاد گرانقدر آقای صادقی هست
  ایشون برای تمام سوالات وقت میذارن و صبورانه و دلسوزانه توضیحات لازم رو ارائه میدن(وویس و ویدئو های پرسش و پاسخ گاها تا نیم ساعت الی 1 ساعت هم به طول می انجامد که نشان از برباری این استاد عزیز هست).
  و در نهایت ی مورد بسیار مهم و انتقال تجربه اینکه هر چند دوره های مختلف رو شرکت کنید ولی منتورینگ خوبی نداشته باشید که سوالاتتون رو پاسخگو باشه به نظر من خیلی بعید هست که به نتیجه برسید و یا اینکه زمان بیشتری سپری میکنید.
  بسیار ممنونم جناب صادقی عزیز

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما رضا عزیز
   خیلی خوشحالم که شاهد رضایت شما دوست عزیزم هستم. قطعا رفع ابهام عزیزان در مسیر آموزش از مهمترین اهداف بنده است چرا که با وجود این ابهامات امکان موفقیت دوستان بسیار کاهش می‌یابد. ☘️🙏

 17. رها نوریان (دانشجوی دوره)

  عرض سلام و ادب
  تریدهای من قبل از دیدن آموزشهای شما خیلی مبهم و گنگ بود، اما وقتی که در دوره شما شرکت کردم، واقعا در مارکت به روی من باز شد و من الان میتونم مارکت رو بفهمم، بدونم الان کجای مارکت قرار داریم، کی باید وارد بشم ، کی باید هیچ کاری نکنم ، و از همه مهمتر این که اون جام مقدس تریدرهای موفق که صبور بودن در گرفتن سود هست رو بدست بیارم و زمانی که پوزیشن در سود هست صبور هستم تا بتونم سود خیلی خوبی بگیرم و دلیلش هم این هست که ساختار مارکت، شناسایی روند و … رو با آمورشهای بسیار شیوا و نکات ریز و کاربردی که بیان کردید به خوبی با منتورینگ شما یاد گرفتم ، به نظر من اگر گسی واقعا قصد یادگیری و ماندن در مارکت رو داره با تمرین کردن نکته به نکته هایی که شما اشاره کردید میتونه به موفقیت برسه .
  سپاس فراوان از تمامی زحمات شما

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   خیلی خوشحالم از این که تونستید دیدگاه خودتون را در بازار گسترش بدید. قطعا صبر یکی از ارکان کلیدی در رسیدن به موفقیت در این بازار است.
   امیدوارم همواره موفق باشید

 18. بهاره ایمانی (دانشجوی دوره)

  سلام استاد صادقی سپاس از دوره جامعه کاملتون من یک هفته ای است شرکت کردم خیلی راضی ام
  ممنونم‌🙏🏻🙏🏻

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما. خیلی ممنونم از لطف شما.

 19. سید دانیال رحمانی (دانشجوی دوره)

  سلام استاد خواستم اینجا هم یک پیام تشکر براتون بزارم که کسایی که میخوان تو دوره شرکت کنن خواستم بدونن که خیلی راحت بعد از ۴ماه تونستم چالش پراپ رو به آسانی پاس کنم..دمت گرم استاد عزیزدلی 💙💙

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   خیلی ممنونم از لطف شما. خیلی خوشحالم از اینکه تونستید در زمان کوتاهی به این نتیجه دست پیدا کنید.

 20. سامان جعفرنژاد

  استاد سوال داشتم خدمت شما ..
  استاد در دوره درباره استراتژی اسکپ هم صحبت میکنید؟

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما. بله ستاپ ها و استراتژی‌هایی که خودم برای اسکلپ ازشون استفاده می‌کنم را آموزش خواهم داد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها در بازهای زمانی کوتاه و با دقت بالا در بازار اسکلپ کنید.

 21. سیامک

  سلام خدمت شما استاد گرامی
  یکی از دوستانم در دوره شما شرکت کرده و خیلی رضایت داره نتایج خوبی هم گرفته من هم می‌خوام شرکت کنم. انشالله بنده هم نتیجه بگیریم.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما. قطعا اگر پشتکار داشته باشید و در منتورینگ دقت لازم را به عمل بیاورید شما نیز به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 22. امیررضا محمدی‌فر(دانشجوی دوره)

  فقط می‌تونم بگم کاش زودتر با شما آشنا می‌شدم. عالی هستین
  مباحث واگرایی ها بی‌نظیر هستند.

  • نعیم صادقی

   سلام خدمت شما
   خیلی خوشحالم که مطالب دوره برایتان مفید هستند.
   امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت شما باشم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات متداول در مورد دوره اسمارت مانی

همانطور که در بالا گفته شد این دوره شامل ۲۲ فصل در چهار بخش و ۴۰ جلسه ویدیوای است که از نظر زمانی ۲۴ ساعت است.

پس از شروع دوره به مدت شش ماه می‌توانید از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید و سوالات خود را به راحتی بپرسید.

به طور حتم بله، حتی اگر سال‌ها به صورت تخصصی و حرفه‌ای در زمینه معامله‌گری فعالیت کرده‌اید شرکت در این دوره برای شما ارزشمند خواهد بود.
محتوای ارائه شده در آکادمی تلاشی دیگر با هر تجربه آموزشی که در گذشته داشته‌اید متفاوت است. بررسی نظرات شرکت کنندگان پیشین و سابقه کاری آنها گواهی براین موضوع است.
ممکن است شما به واسطه شرکت در دوره‌های دیگر و یا مطالعه و تجربه شخصی بخش‌های زیادی از مباحث مطرح شده را از پیش بدانید. ولی آنچه ارزش این دوره را دو چندان می‌کند ارائه تجربیات شخصی در طول آموزش است.
علاوه‌براین دوره جامع اسمارت مانی به گونه‌ای طراحی شده که کلیه اطلاعات و آموزه‌های قبلی شما را به یک جمع‌بندی اصولی و کاربردی تبدیل می‌کند و هر ابهامی که در ذهن شما وجود داشته برطرف می‌شود.

جدا از این‌ دوره آموزش اسمارت مانی به همراه منتورینگ برگزار می‌شود که در آن می‌توانید سوالات خود را مستقیما از مدرس بپرسید.

4,000,000 تومان

سوالی دارید؟ از من در تلگرام بپرسید