trading desk setup talashisigar

آکادمی ” تلاشی دیگر” یک وبسایت در حوزه آموزش معامله‌ گری در بازارهای مالی می‌باشد.
من نعیم صادقی هستم بنیانگذار آکادمی تلاشی دیگر… شما می‌توانید در اینستاگرام و تلگرام با نام کاربری FxNaeim من را دنبال کنید.
آشنایی من در بازارهای مالی به سال ۱۳۸۹ شمسی برمی‌گردد. زمانی که موبایل های هوشمند پا به عرصه نگذاشته بودند و خبری از سوشال مدیاهای مثل اینستاگرام و تلگرام نبود.
پروسه یادگیری خود را از تالارهای گفتگوی ایرانی (فروم‌ها) شروع کردم. فروم های ایران ایگلد و سرمایه آن روزها از مطرح ترین سایت هایی بودند که می‌توانستید در وب فارسی اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. امروزه متاسفانه فروم ایران ایگلد دیگر در دسترس نیست و فروم سرمایه هم غیر فعال شده است.
من دانش آموخته علوم کامپیوتر هستم و در حال حاضر علاوه بر معامله گری به تدریس در دانشگاه در این رشته نیز مشغول هستم.
من شیفته آموختن و ارائه آموخته‌هایم هستم و از این کار بسیار لذت میبرم، به همین دلیل همواره سعی کردم بین معامله‌گری و شغل تدریس در دانشگاه تعادل را برقرار کنم، چرا که نمی‌توانستم از لذت و علاقه هیچکدام بگذرم.
از تیرماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خودم را در اینستاگرام به عنوان یک مرجع آموزش معامله‌گری شروع کردم، به مرور زمان متوجه آن شدم که بسیاری از علاقه‌مندان به معامله‌گری در این بازار سر درگم هستند و در چرخه شکست قرار گرفته‌اند و یا نمی دانند از کجا شروع کنند گویی که خیلی شرایط نسبت به دهه ۹۰ تغییر نکرده بود!
این مسئله من را یاد خاطرات خودم انداخت که با این مسائل دست و پنجه نرم می‌کردم. کم کم تعداد علاقه مندان و دنبال کنندگان اینستاگرامم افزایش پیدا کرد به گونه‌ای که هر روز تعداد زیادی از افراد از من در مورد مسائل مختلف بازار سوال می‌کردند.
همین مسائل منجربه شد که با درخواست زیاد کاربران کم کم فکر ایجاد یک آکادمی آموزشی در زمینه آموزش معامله‌ گری در ذهنم ایجاد شود.

این اولین جرقه ایجاد ” تلاشی دیگر” بود.
مکانی که یکبار دیگر می‌توانید برای تلاش به رویای رسیدن به موفقیت خود به شغل معامله‌گری در کنار من تلاش کنید.

با احترام… نعیم صادقی☘️

بنیانگذار آکادمی تلاشی دیگر